Нова година в Park Hotel 5*, Нови Сад, Сърбия! 3 нощувки със закуски и празнична вечеря, транспорт и ползване на басейн и сауна!

УСЛОВИЯ

Описание:

Планувайте къде ще посрещнете Нова година още сега!

Заповядайте в луксозния PARK Hotel 5* в Нови Сад!

Пътувайте с Туристическа агенция Имтур!


Офертата включва:

  • Срещу един ваучер на човек предплащате 100лв. за:
  • Транспорт с лицензиран, комфортен автобус, пътни и магистрални такси
  • Пешеходна разходка в центъра на Нови Сад
  • 3 нощувки със закуски на шведска маса в PARK Hotel 5*, Нови Сад, според избрания ваучер
  • Безплатно ползване на: закрит басейн и сауна в уелнес центъра на хотела, детски кът, безжичен интернет
  • ПРАЗНИЧНА, НОВОГОДИШНА ВЕЧЕРЯ в балната зала на хотела с жива музика богато меню на празнична шведска маса с напитка за добре дошли, чаша шампанско в полунощ, и *пакет напитки ALL INCLUSIVE - неограничена консумация на алкохолни и безалкохолни напитки местно производство 21:00 - 03:00ч.
  • Медицинска застраховка за периода на пътуването с асистанс и покритие 10 000 евро
  • Водач от фирмата по време на цялото пътуване
  • Панорамна обиколка на Белград
  • Останалата сума спрямо съответния ваучер доплащате в офиса на агенцията

Доплащания:

  • Входни такси за посещаваните обекти и прояви, посещавани по желание и градски транспорт.
  • 2 стандартни вечери без напитки в ресторанта на хотела на 30.12.2016г. и 01.01.2016: общо 54лв. на човек
  • Екскурзия до Сремски Карловци - при минимум 20 туристи: 20 лв на човек (с включена дегустация на 7 вида вина, 3 вида мед и мезета, и разглеждане на музей на пчеларството)

УСЛОВИЯ НА ОФЕРТАТА:

  • Период на пътуването: 30.12.16 - 02.01.2017г.
  • Валидност на ваучера за закупуване: 22.12.2016г.
  • Преди закупуване на ваучера е необходимо да се обадите в агенцията, за да проверите дали има свободни места за периода на пътуване
  • След закупуване на ваучера е необходимо до 3 работни дни да сключите договор с агенцията, като уточните периода на пътуване
  • Необходимо е да предоставите разпечатан ваучер при сключване на договора
  • Тел. за контакти: +359 2 488 19 99; +359 895 79 19 91
  • Можете да закупите неограничен брой ваучери за себе си или за подарък
  • От актуалната промоция можете да се възползвате единствено чрез закупуване на ваучер от Deals.bg
  • Всички условия на Травел Дийлс

ПРОГРАМА:

София - Нови сад - Сремски Карловци - Белград – София

ДЕН – 1

30.12.201(петък) София – Нови Сад

В 07.00 ч. отпътуване от гр. София (площад „Александър Невски”) за Сърбия с лицензиран, комфортен автобус по маршрут София-Калотина-Ниш-Белград-Нови Сад(480 км). Пристигане и настаняване в хотела. Нощувка.

ДЕН – 2

31.12.201(събота) Сремски Карловци

Закуска. Свободен ден или по желание (срещу допълнително заплащане) - отпътуване за полудневна екскурзия до „духовното сърце на Сърбия” - Сремски Карловци - исторически град, разположен по склоновете на Фрушка гора, на десния бряг на река Дунав, от всички страни заобиколен от лозя. Сремски Карловци е неразделна част от красив пейзаж и истински пример за хармоничното единство на културно и природно наследство. Сремски Карловци е и резиденция на главата на Православната църква, затова е и още наричан – „Рим на сръбската православна църква“. Посещение на традиционна винарна и дегустация на вина (7 вида вина, 3 вида мед и мезета) и разглеждане на музея на пчеларството.

Отпътуване обратно за Нови сад. По пътя, преминаване покрай крепостта Петроварадинск, която заради своята монументалност и разположената в подножието й река Дунав е още наричана - „Гибралтар на Дунава“ (входния билет се заплаща отделно).

Свободно време и разходка в приказния център на Нови сад.

ПРАЗНИЧНА НОВОГОДИШНА ВЕЧЕРЯ (включена в цената) в балната зала на хотела с жива музика, богато меню на празнична шведска маса с напитка за добре дошли, чаша шампанско в полунощ и *пакет напитки ALL INCLUSIVE - неограничена консумация на алкохолни и безалкохолни напитки местно производство. ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!! Нощувка.

ДЕН – 3

01.01.201(неделя) Нови сад

Закуска. Свободен в Нови сад. Нощувка.

ДЕН – 4

02.01.201(понеделник) Белград - София

Закуска. Отпътуване за Белград(90 км) и панорамна обиколка (включена в цената) – разглеждат се катедралния храм „Свети Сава”, най-големият православен храм на Балканите, площад Славия, Кметството, Парламента, площад Теразие, площад Република, Студентски площад, крепостта Калемегдан – пешеходна разходка и фотопауза (от тук се открива превъзходна гледка към мястото, където река Сава се влива в река Дунав). Свободно време – ще имате на разположение няколко часа да се потопите в атмосферата сръбската столица – да се разходите по търговската пешеходна улица „Княз Михайлова” или да пробвате местни специалитети в традиционен ресторант на „Бохемската улица” Скадарлия...

Отпътуване за България(390 км). Пристигане в София вечерта.

*****

ALL INCLUSIVE пакет напитки към НОВОГОДИШНАТА ПРАЗНИЧНА ВЕЧЕРЯ – неограничена консумация на алкохолни и безалкохолни напитки местно производство 21:00–03:00ч.

Гроздова ракия 0.03l

Крушова ракия 0.03l

Дюлева ракия 0.03l

Кайсиева ракия 0.03l

 

Ballantines, whiskey 0.03l

Pelinkovac, билков ликьор 0.03l

Джин 0.03l

Водка 0.03l

Вермут 0.03l

 

 

Червено вина ,,Vranac,, Plantaže 0,75l

Бяло вино,,Chardonnay,, Plantaže 0.75l

Бяло вино,,Krstač,, Plantaže 0.75l

Розе ,,Rose,, Plantaže 0.75l

 

Шампанско

Бира ,,Lav,, 0.4l Carlsberg

Бира ,,Jelen,, 0.33l Apatinska pivara

 

Газирана минерална вода ,,Knjaz Miloš,, 0,75l

Минерална вода ,,Aqua Viva,, 0,75l

Coca cola 0.25l

Fanta 0.25l

Sprite 0.25l

Schweppes tonic water 0.25l

Schweppes bitter lemon 0.25l

 

Ябълков сок 0,2l

Портокалов сок 0,2l

Ягодов сок 0.2l

Сок от боровинки 0,2l

 

Шварц кафе

Чай

 

ДРУГИ:

  • Разпределението на местата в автобуса се извършва по реда на записване

  • Гарантирано настаняване на първите три реда в автобуса (при наличност) – срещу доплащане: 50 лева на човек

  • Всички деца ползват седалка в автобуса.

  • Доплащане за единично ползване на двойна седалка в автобуса – 100 лв

  • Туристите се застраховат в ЗК „УНИКА Живот АД”, като медицинската застраховка за периода на пътуването е с покритие 10 000 ЕВРО ;

  • Без доплащане за медицинска застраховка за лица 71-79 г. (за лица на възраст 71–74г. покритие на застраховка е 5 000 ЕВРО, за лица на възраст 75 – 79г. покритие на застраховката е 4 000 ЕВРО). НЕ СЕ застраховат лица над 79 годишна възраст!!!

ОБЩИ УСЛОВИЯ:

  • Програмата се провежда при минимум 40 записани туристи!           

  • Заплащане в брой или по банков път:

  • авансово плащане – 50% от  пакетната цена при записване. Резервацията ще се счита за гарантирана след подписване на договор за организирано туристическо пътуване с клиент и заплащане на авансовата сума до 48 ч след потвърждението. След този срок резервацията автоматично ще бъде анулирана.

  • доплащане – до 21 дни преди датата на отпътуване.              

  • В случай, че необходимия брой не е набран и програмата няма да се осъществи, платилите ще бъдат информирани 10 дни преди датата  на отпътуване.

    Пакетните цени са окончателни и „ИМТУР” ЕООД не предвижда промени на цените по тази програма.

ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ:

Валутeн курс: 1 лев~58 сръбски динара.

ВАЖНО! В Република Сърбия може да се заплаща само в сръбски динари

Часово време: София – 12 ч. Белград – 11 ч.

*****

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ

За лица над 18 години - лична карта или валиден задграничен паспорт с валидност минимум 6 месеца от датата на връщане.

За лица под 14 години - валиден задграничен паспорт с валидност минимум 6 месеца от датата на връщане.

Ако лице под 18 години пътува с единия или без родители, е необходимо нотариално заверено удостоверение оригинал и 2 ксерокопия, че детето има право да излиза от страната + документ за самоличност на детето /задграничен паспорт или лична карта от 14-годишна възраст/ + 2 копия от акта за раждане и оригинал.

****

“ИМТУР” ЕООД е сключил застрахователен договор по чл. 97, ал. 1 от ЗТ с полица № 16 100 1315 0000534993/23.02.2016 г. на Застрахователна компания ЗАД “АРМЕЕЦ”, адрес за контакти със застрахователя: гр. София 1000, ул. Стефан Караджа 2, тел.: 02/811 91 00, факс: 02/811 91 03, с валидност на действие от 11.04.2016 г. до 10.04.2017 г. с лимит на отгворност 250 000 лв.

****

ВАЖНО!
Може да се възползвате от актуалната промоция само чрез закупуване на ваучер от Deals.bg. Неизползван в срок ваучер се счита за невалиден и сумата по него не се възстановява! 

Топ цена от 425.00 лв.

За ТА Имтур:

  • ТА Имтур
  • гр. София 1527, бул. Васил Левски № 140, офис № 2
  • Няма телефон за връзка...
  • Няма фиксирано работно време...

Подобни оферти