лв.

Porto Carras Meliton Thalasso & Spa Hotel, Неос Мармарас

Нощувка на база Закуска, Закуска и вечеря в Porto Carras Meliton Thalasso & Spa Hotel 5*, Неос Мармарас, Халкидики

Porto Carras Meliton Thalasso & Spa Hotel 5*