Мини почивка на Будванската ривиера през септември! 3 нощувки със закуски и вечери в хотел 3*, транспорт, водач и възможност за посещение на Дубровник
Период: 05.09.2018 - 09.09.2018
Ранни записвания за Септемврийски празници
Водач от агенцията
Възможност за посещение на Дубровник
Описание:
Ранни записвания за мини почивка на Будванската Ривиера през септември!
Не пропускайте възможността да разгледате забележителностите на Будва, Дубровник и Котор!
Предложение от Дари Травeл!
Офертата включва:
- Срещу един ваучер предплащате 80 лв. на човек, при двойно настаняване, за:
- Транспорт с комфортен, туристически автобус
- 3 нощувки със закуски и вечери в хотел 3* в района на Будванската ривиера
- Медицинска застраховка "Помощ при пътуване в чужбина" с асистънс и лимит на отговорност 5 000 EUR
- Всички сити такси
- Водач по време на цялото пътуване
- Участие във всяка от игрите с награди по време на пътуването
- Останалата сума от пакета доплащате към туроператора при подписване на договора или в срок по уговорка
Доплащания:
- Допълнителни екскурзии
- Входни такси за туристическите обекти
- Трансфери от и до Вашия град в България
- Застраховка "Отмяна на пътуване"
- Доплащане за застраховка за лица над 70г.
- За дете до 11.99 г., настанено с двама възрастни, е необходимо да се закупи ваучер
УСЛОВИЯ НА ОФЕРТАТА:
- Период на екскурзията: 05.09. - 09.09.2018 г. Отпътуване от София и др. градове
- Валидност на ваучера за подписване на договора с агенцията до 31.05.2018 г.
- След закупуване на ваучера в 2-дневен срок трябва да подпишете договора си в офиса на туроператора или по е-мейл: dari_travel@hotmail.com
- Необходимо е да представите ваучер или неговия номер и контролен номер в офиса на Дари Травел или по мейл
- От актуалната промоция можете да се възползвате само с ваучер от Deals.bg
- Всички общи условия на Травел Дийлс ООД
Програма:
1 Ден: София – Будва: 650 км
Възможност за двупосочен трансфер от Вашия град до сборен пункт - Автогара Сердика, София (градовете на тръгване са изнесени в полето "Тръгване от" ).
Отпътуване от София в 05.30ч. Ще преминем през каньона на река Тара в Сърбия. Каньона на реката е най-големия в Европа и втори в света, след Големия Каньон в Съединените Щати. Привечер пристигаме в района на Будванската Ривиера и се настаняваме в хотела.Вечеря. Нощувка.
2 Ден: Будва-Дубровник: 90км
Закуска. По желание екскурзия до Дубровник.
Отпътуване за Дубровник. Като разходка в приказка, мрежа от светлини и сенки в уличките ни отвежда нагоре към укрепленията. Там е Дубровник, един от последните напълно запазени средновековни градове, останал почти непроменен през последните 500 години. Перла на адриатическото крайбрежие, град-музей, който всяка година гъмжи от туристи от всички краища на света.
След обяд Ви предлагаме разходка с корабче и посещение на най-близкия остров до града - Локрум. Остров Локрум, раят на спокойствието, борови гори и каменисти плажове. Днес той е необитаем, но изпълнен с история, руини и голяма Ботаническа градина - Бразилски палми, Мексикански кактуси и Австралийски евкалиптуси доминират навсякъде. Сред всичко това може да се види и малко езеро наречено Мъртво море, подходящо за плуване на малки деца и не дотолкова добри плувци. На върха на остров Локрум има крепост, от която се открива невероятна панорама към Дубровник и островите наоколо. Свободно време.
Привечер трансфер до хотела в Будва. Вечеря. Нощувка.
3 Ден: Будва-Котор: 20 км
Закуска. Заради райските плажове, екзотичната атмосфера и изобилието от исторически паметници, Будва си е спечелил славата на топ дестинация на Балканското Адриатическо крайбрежие. Дестинация, която едновременно и успокоява, и предизвиква копнеж. Насладете се на многоликото очарование на Будва - бижуто на Черна гора.
Продължаваме по маршрут за гр. Котор - елегантен средновековен град, където се преплитат модерната младежка жизненост, изкуството, традицията и античната архитектура. Красотата на Котор е толкова неописуемо пленителна, че неслучайно го наричат невестата на Адриатика. Старият град с право се счита за един от най-добре запазените средновековни центрове на Адриатическо море. В миналото града и неговите околности са под управлението на Венецианската република, чието влияние и до днес доминира в начина, по който изглежда града. Привечер трансфер до хотела в Будва. Вечеря. Нощувка.
4 Ден: Будва – София: 650 км
Закуска. Отпътуваме в посока София
Ден 5: Пристигане в България
Пристигане в София и трансфер до Вашия град.
Допълнителни екскурзии:
Екскурзия „Обиколка на Дубровник“ (полудневна) - 15 €, за деца до 12 г. - 10 €
Екскурзия „Остров Локрум“ (полудневна) - 20 €, за деца до 12 г. - 10 €
Екскурзия 'Будва и Котор" - 10 €, за деца до 12 год. - 5 €
Ако закупите ПАКЕТ с всички допълнителни екскурзии, вместо 45 € ще заплатите само 40 € (пакета се закупува преди тръгването)
Входни такси на посещаваните обекти:
✔ Котор входна такса за стария град - 1 €
✔ Дубровник
- Комбиниран билет за Княжев дворец, Морски музей, Модерна Галерия, Археологически музей, Галерия MASLE-DULCHICH-PULITIKA. - 80.00 Kn
- Крепостни стени -120,00 Kn
- Доминикански манастир - 30,00 Kn
- Францискански манастир - цена възрастни - 30,00 Kn; цена дете до 12г - 15,00 Kn
- Съкровищница Катедрала - цена възрастни: 20,00 Kn; цена дете до 12г - 8,00 Kn
- Аквариум - цена възрастни - 60,00 Kn; Дете до 12г - безплатно; цена дете младежи от 12г до 18г. - 20,00 Kn
към 2 яну 2018 - 1 kn = 0.13465 €
Тръгване от Вашия град до сборен пункт:
София (от Автогара “Сердика”)
Враца (от автогарата) / 20 лв.
Козлодуй (от автогарата) / 20 лв.
Русе (от автогарата) / 30 лв.
Ботевград (от Лукойл до магистралата) / 20 лв.
Луковит (от площада пред полицията) / 20 лв.
Плевен (от офиса на бул. Данаил Попов 12) / 20 лв.
Ловеч (от автогарата) / 20 лв.
Севлиево (от автогарата) / 30 лв.
В. Търново (пред хотел Етър) / 30 лв.
Търговище (от автогарата) / 40 лв.
Шумен (от автогарата) / 40 лв.
Варна (ул. Антим I-ви, пред Археологическия музей) / 60 лв.
Пловдив (пред автогара “Юг”) / 30 лв.
Ст. Загора (от автогарата) / 30 лв.
Нова Загора / 30 лв.
Сливен (пред ЖП гарата) / 40 лв.
Ямбол (пред автогарата) / 40 лв.
Бургас (от OMV до хотел Мираж) / 50 лв.
* Цените са за двупосочни трансфери до София и обратно.
* Трансферите се осъществяват при нужен минимален от 5 туристи.
****
Необходими документи: лична карта или задграничен паспорт. Без визови, медицински и санитарни изисквания за посещаваните страни.
Деца, пътуващи с един или без родители, представят нотарилна декларация от единия или двамата родители.
Настаняването по седалки в автобуса се осъщестява според последователността на записване.
За всяка екскурзия се предвижда минимален брой уастници.
За плащане на екскурзии на място не се приемат кредитни карти.
Хотелите по програмата могат да бъдат заменени с други от същата или по висока категория, без предварително уведомяване от страна на агенцията.
Настаняването в Тройна/Четворна стая не се гарантира и подлежи на препотвърждение от страна на туроператора.
****
Туроператор Дари Травъл Комерс ЕООД притежава Удостоверение за регистрация номер 03874 и е застрахован по смисъла на чл. 61, ал. 2, т. 4 от Закона за Туризма в застрахователна компания ЗД „ЕВРОИНС” АД с полица № №03700100001174 / до 31.03.2018.
* * *
ВАЖНО!
Може да се възползвате от актуалната промоция само чрез закупуване на ваучер от Deals.bg. Неизползван в срок ваучер се счита за невалиден и сумата по него не се възстановява!
Описание:
Ранни записвания за мини почивка на Будванската Ривиера през септември!
Не пропускайте възможността да разгледате забележителностите на Будва, Дубровник и Котор!
Предложение от Дари Травeл!
Офертата включва:
- • Срещу един ваучер предплащате 80 лв. на човек, при двойно настаняване, за:
- • Транспорт с комфортен, туристически автобус
- • 3 нощувки със закуски и вечери в хотел 3* в района на Будванската ривиера
- • Медицинска застраховка "Помощ при пътуване в чужбина" с асистънс и лимит на отговорност 5 000 EUR
- • Всички сити такси
- • Водач по време на цялото пътуване
- • Участие във всяка от игрите с награди по време на пътуването
- • Останалата сума от пакета доплащате към туроператора при подписване на договора или в срок по уговорка
Доплащания:
- • Допълнителни екскурзии
- • Входни такси за туристическите обекти
- • Трансфери от и до Вашия град в България
- • Застраховка "Отмяна на пътуване"
- • Доплащане за застраховка за лица над 70г.
- • За дете до 11.99 г., настанено с двама възрастни, е необходимо да се закупи ваучер
УСЛОВИЯ НА ОФЕРТАТА:
- • Период на екскурзията: 05.09. - 09.09.2018 г. Отпътуване от София и др. градове
- • Валидност на ваучера за подписване на договора с агенцията до 31.05.2018 г.
- • След закупуване на ваучера в 2-дневен срок трябва да подпишете договора си в офиса на туроператора или по е-мейл: dari_travel@hotmail.com
- • Необходимо е да представите ваучер или неговия номер и контролен номер в офиса на Дари Травел или по мейл
- • От актуалната промоция можете да се възползвате само с ваучер от Deals.bg
- • Всички общи условия на Травел Дийлс ООД
Програма:
1 Ден: София – Будва: 650 км
Възможност за двупосочен трансфер от Вашия град до сборен пункт - Автогара Сердика, София (градовете на тръгване са изнесени в полето "Тръгване от" ).
Отпътуване от София в 05.30ч. Ще преминем през каньона на река Тара в Сърбия. Каньона на реката е най-големия в Европа и втори в света, след Големия Каньон в Съединените Щати. Привечер пристигаме в района на Будванската Ривиера и се настаняваме в хотела.Вечеря. Нощувка.
2 Ден: Будва-Дубровник: 90км
Закуска. По желание екскурзия до Дубровник.
Отпътуване за Дубровник. Като разходка в приказка, мрежа от светлини и сенки в уличките ни отвежда нагоре към укрепленията. Там е Дубровник, един от последните напълно запазени средновековни градове, останал почти непроменен през последните 500 години. Перла на адриатическото крайбрежие, град-музей, който всяка година гъмжи от туристи от всички краища на света.
След обяд Ви предлагаме разходка с корабче и посещение на най-близкия остров до града - Локрум. Остров Локрум, раят на спокойствието, борови гори и каменисти плажове. Днес той е необитаем, но изпълнен с история, руини и голяма Ботаническа градина - Бразилски палми, Мексикански кактуси и Австралийски евкалиптуси доминират навсякъде. Сред всичко това може да се види и малко езеро наречено Мъртво море, подходящо за плуване на малки деца и не дотолкова добри плувци. На върха на остров Локрум има крепост, от която се открива невероятна панорама към Дубровник и островите наоколо. Свободно време.
Привечер трансфер до хотела в Будва. Вечеря. Нощувка.
3 Ден: Будва-Котор: 20 км
Закуска. Заради райските плажове, екзотичната атмосфера и изобилието от исторически паметници, Будва си е спечелил славата на топ дестинация на Балканското Адриатическо крайбрежие. Дестинация, която едновременно и успокоява, и предизвиква копнеж. Насладете се на многоликото очарование на Будва - бижуто на Черна гора.
Продължаваме по маршрут за гр. Котор - елегантен средновековен град, където се преплитат модерната младежка жизненост, изкуството, традицията и античната архитектура. Красотата на Котор е толкова неописуемо пленителна, че неслучайно го наричат невестата на Адриатика. Старият град с право се счита за един от най-добре запазените средновековни центрове на Адриатическо море. В миналото града и неговите околности са под управлението на Венецианската република, чието влияние и до днес доминира в начина, по който изглежда града. Привечер трансфер до хотела в Будва. Вечеря. Нощувка.
4 Ден: Будва – София: 650 км
Закуска. Отпътуваме в посока София
Ден 5: Пристигане в България
Пристигане в София и трансфер до Вашия град.
Допълнителни екскурзии:
Екскурзия „Обиколка на Дубровник“ (полудневна) - 15 €, за деца до 12 г. - 10 €
Екскурзия „Остров Локрум“ (полудневна) - 20 €, за деца до 12 г. - 10 €
Екскурзия 'Будва и Котор" - 10 €, за деца до 12 год. - 5 €
Ако закупите ПАКЕТ с всички допълнителни екскурзии, вместо 45 € ще заплатите само 40 € (пакета се закупува преди тръгването)
Входни такси на посещаваните обекти:
✔ Котор входна такса за стария град - 1 €
✔ Дубровник
- Комбиниран билет за Княжев дворец, Морски музей, Модерна Галерия, Археологически музей, Галерия MASLE-DULCHICH-PULITIKA. - 80.00 Kn
- Крепостни стени -120,00 Kn
- Доминикански манастир - 30,00 Kn
- Францискански манастир - цена възрастни - 30,00 Kn; цена дете до 12г - 15,00 Kn
- Съкровищница Катедрала - цена възрастни: 20,00 Kn; цена дете до 12г - 8,00 Kn
- Аквариум - цена възрастни - 60,00 Kn; Дете до 12г - безплатно; цена дете младежи от 12г до 18г. - 20,00 Kn
към 2 яну 2018 - 1 kn = 0.13465 €
Тръгване от Вашия град до сборен пункт:
София (от Автогара “Сердика”)
Враца (от автогарата) / 20 лв.
Козлодуй (от автогарата) / 20 лв.
Русе (от автогарата) / 30 лв.
Ботевград (от Лукойл до магистралата) / 20 лв.
Луковит (от площада пред полицията) / 20 лв.
Плевен (от офиса на бул. Данаил Попов 12) / 20 лв.
Ловеч (от автогарата) / 20 лв.
Севлиево (от автогарата) / 30 лв.
В. Търново (пред хотел Етър) / 30 лв.
Търговище (от автогарата) / 40 лв.
Шумен (от автогарата) / 40 лв.
Варна (ул. Антим I-ви, пред Археологическия музей) / 60 лв.
Пловдив (пред автогара “Юг”) / 30 лв.
Ст. Загора (от автогарата) / 30 лв.
Нова Загора / 30 лв.
Сливен (пред ЖП гарата) / 40 лв.
Ямбол (пред автогарата) / 40 лв.
Бургас (от OMV до хотел Мираж) / 50 лв.
* Цените са за двупосочни трансфери до София и обратно.
* Трансферите се осъществяват при нужен минимален от 5 туристи.
****
Необходими документи: лична карта или задграничен паспорт. Без визови, медицински и санитарни изисквания за посещаваните страни.
Деца, пътуващи с един или без родители, представят нотарилна декларация от единия или двамата родители.
Настаняването по седалки в автобуса се осъщестява според последователността на записване.
За всяка екскурзия се предвижда минимален брой уастници.
За плащане на екскурзии на място не се приемат кредитни карти.
Хотелите по програмата могат да бъдат заменени с други от същата или по висока категория, без предварително уведомяване от страна на агенцията.
Настаняването в Тройна/Четворна стая не се гарантира и подлежи на препотвърждение от страна на туроператора.
****
Туроператор Дари Травъл Комерс ЕООД притежава Удостоверение за регистрация номер 03874 и е застрахован по смисъла на чл. 61, ал. 2, т. 4 от Закона за Туризма в застрахователна компания ЗД „ЕВРОИНС” АД с полица № №03700100001174 / до 31.03.2018.
* * *
ВАЖНО!
Може да се възползвате от актуалната промоция само чрез закупуване на ваучер от Deals.bg. Неизползван в срок ваучер се счита за невалиден и сумата по него не се възстановява!
За Дари Травел:
- Дари Травел
- София - бул. “Черни връх“ 26, тел. 02 981 74 00
- Плевен - ул. "Д. Попов" 12, тел. 064 815 941
- Бургас - ул. "Васил Левски" 5, тел. 056 810 100
- Варна - ул. "Шипка" 5, тел. 052 60 00 06
- Стара Загора - ул. "Цар Симеон Велики" 130, тел. 0893 01 50 57
- Русе - ул. "Църковна Независимост" №11, тел. 0892 25 72 95
- Велико Търново - ул. Никола Габровски № 30, тел. 0892 257 293
- Козлодуй - ул. Христо Ботев № 15, тел. 0892257298
- Враца - Централна Автогара, тел: +359 92 66 36 00
- 02/981 74 00
- Работно време Пн - Пт: от 09:00 - 18:00 ч. и в събота 09:00 - 14:00 ч.
-
- 25 ОЦЕНКИ
- 8 активни оферти
- 401 продадени ваучери
Подобни оферти
- Ранни записвания 109
- На море 214
- Градове 242
- Забележителности 223
- Обиколна 41
-
Черногорска ривиера в период по избор: 4 нощувки със закуски и вечери, транспорт
Будва, Котор, Шкодренското езеро и още
215.00 лв. -
Адриатическа приказка, Будва, Котор и Дубровник: 4 нощувки, закуски и вечери, транспорт
Будва, Котор и Дубровник
279.00 лв. -
Есенна екскурзия до Адриатика: 4 нощувки със закуски и вечери, транспорт
Котор, Будва, о-в Св. Стефан и още
219.00 лв. -
Екскурзия до Будва, Дубровник, Вишеград, Каменград, Мостар: 4 нощувки, закуски, транспорт
-14%Дубровник, Будва, Сараево, Требине и Мостар
305.00 лв. -
За 24-ти май в Будва, Черна гора: 3 нощувки със закуски и 2 вечери, транспорт
-52%Пожега, Будва и Шкодренското езеро
169.00 лв. -
Почивка през юни в Будва: 7 нощувки със закуски и вечери, възможност за транспорт
Будва, Черна гора
410.00 лв. -
Черна гора и Хърватия: 3 нощувки, закуски и вечери в Будва, 1 ден в Дубровник, транспорт
Tatjana 3*, Будва, Черна гора
285.00 лв. -
Великден/Майски празници в Хърватия и Черногорска ривиера: 4 нощувки, НВ, транспорт
Хърватия и Черногорска ривиера
249.00 лв. -
Майски празници в Будва и Дубровник: 3 нощувки, закуски и вечери, транспорт и програма
-15%Будва и Дубровник
299.00 лв. -
Лятна мини почивка на Будванската ривиера: 4 нощувки, закуски и вечери, транспорт
Обала 3*, Будва, Черна гора
340.00 лв.