Супер екскурзия на супер цена до Мароко, Агадир само за дата 13.09-20.09.16г.! 7 нощувки, със закуски и вечери, обиколка на Есуир и Маракеш, двупосочен билет, летищни такси и трансфери!

Топ цена 890.00 лв.

За Онекс Тур ЕООД:

Подобни оферти