Активни оферти на Дари Травел (1/)

Самолетна екскурзия до Барселона и перлите на Френската ривиера - Кан, Монако, Сен Тропе, Монте Карло и Ница! 4 нощувки и закуски, билет и летищни такси, трансфери!

Топ цена 931.00 лв.

За Дари Травел:

  • Дари Травел
  • София - бул. “Черни връх“ 26
  • Плевен - ул. "Д. Попов" 12 и ул. Данаил Попов № 4
  • Варна - ул. "Шипка" № 27
  • Работно време 9:00-18:00 (пон. - пет.) | 10:00-13:00 (съб.)