Супер шопинг в Румъния! Пазарувай изгодно в 5500 магазина на Китайски пазар "Червеният дракон" 38лв на човек от Глобус Турс!
19.43€
Плати отложено без оскъпяване
- Топ цена
- 00:00:00
- 7 закупени
Описание:
Dragonul rosu /Червеният дракон / е търговски комплекс с площ над 5500 магазина. Стоките се в разпространяват в Румъния и съседните страни . Разнообразието от продукти е невероятно и цените са конкурентоспособни на пазара.
Red Dragon Company SA, член на Ниро Група е основана през 2003 г. и се занимава с разработване и управление на търговска площ Red Dragon.
В момента има над 5500 търговски площи на магазини, 5000 паркоместа, ресторанти, кафенета и автомивка.
Търговската площ Red Dragon е сложен процес на инвестиции и модернизация.
В настоящия момент, в областта има 8 търговски комплекса, два от които са специализирани*, както и редица кафенета, ресторанти и заведения за бързо хранене.
Условия:
- Дата на заминаване: 23.03.2013
- Ваучерът е валиден от 13.02 до 20.03.2013г. за сключване на договор с Глобус турс
- За подписване на договор, моля, посетете офиса на Глобус Турс или изпратете на е-мейл: globus_tours@yahoo.com серийния и уникалния номер на ваучера
- Срок за уведомяване при недостигнат минимален брой туристи - 3 дни преди датата на отпътуване. В този случай, всички заплатени суми ще бъдат възстановени
- Необходими документи: лична карта или международен паспорт с минимум 6 месеца валидност към датата на отпътуване; За деца до 18 г., пътуващи без родители или с 1 родител е необходима нотариално заверена декларация от родителите. Няма паспортни, визови, медицински и здравни изисквания, свързани с пътуването.
- Всички общи условия на Травел Дийлс ООД
УСЛОВИЯ НА ОФЕРТАТА:
- Срещу 1 ваучер получавате шопинг тур до Китайски пазар "Червеният дракон" , Букурещ
- Цената включва: транспорт с автобус 3* ; водач от агенцията
- За мед. застраховка (покритие 2000 евро) се доплаща: за лица до 65 г. – 2 лв; за лица oт 75 г. до 75 г. – 3 лв; лица над 79 г. не се застраховат!
- Офертата е за посещение на търговски комлекс "Червеният дракон" и не включва туристическа обиколка на Букурещ
Програма:
Отпътуване в 2.00 ч от София от площад „ Александър Невски“ по маршрут София – Букурещ ( около 395 км.). Посещение един от най-големите търговски центрове в Букурещ - Червеният дракон. Свободно време за шопинг на територията на комплекса. Отпътуване обратно за София в 14.30 часа. Пристигане в София на площад „ Александър Невски“ късно вечерта.
* Търговският комплекс включва 8 части:
• Red Dragon 1 се състои от четири сгради, първоначално 2 построени, плюс две разширения, построена по-късно поради голямото търсене на търговски площи.
• Red Dragon Megashop е еталон на зоната. Магазините са разположени на два етажа (приземен и 1-ви етаж) и на 2-рия етаж се намират румънски и китайски ресторанти.
• Red Dragon 3 е специализиран за обувки търговски комплекс и се състои от две сгради (3 и 3 разширение). Това е най-големият магазин за обувки в Румъния.
• Светът на децата, търговски комплекс посветен на децата - облекло, обувки, спортни стоки, играчки и канцеларски материали, е открит през март 2011 година. Това е най-големият по рода си магазин в Румъния.
• Red Dragon Red Dragon 5 и 6 са два нови павилиона, възстановени след пожар през лятото на 2010 година. Двете сгради са открит през март 2011 година.
• Red Dragon Red Dragon 7 и 8 са два павилиона, че в допълнение към обикновените стоки, които се продават в зоната, има магазини за тъкани, килими, риболов, мебели и предмети за бита.
Последният проект в зоната е построяването на универсален магазин Red Dragon. Проектът включва модерна сграда с площ от около 15 000 кв.м.на две нива, както и голям паркинг за над 500 места.В партера на универсалния магазин ще откриете, килими, завеси, спално бельо, обзавеждане, битови предмети, канцеларски материали и кожени изделия, осветителни тела, електрически и електронни продукти, както и един супермаркет, банка, обменно бюро, аптека и кафене. На горния етаж ще има магазини за жени, мъже, юноши и деца, играчки магазини, спортни стоки, и две заведения за бързо хранене и детски кът за деца.
В комплекса можете да намерите:
Ресторанти:
2-ри етаж на ресторант Red Dragon Megashop е предназначен. Ето, нашите клиенти могат да се хранят в китайски ресторанти или ресторанти с традиционна храна в Румъния.
Кафенета:
В търговски комплекси област Red Dragon има кафенета, където клиентите могат да се отпуснат за няколко минути - сандвичи, сладкиши, сладолед, кафе, вода и напитки.
Кафенета се намират в DR 1, DR 3, DR 7, DR 8, на Red Dragon Детски Megashop - те са разположени на партерния етаж в центъра на комплекса.
Заведения за бързо хранене:
Извън комплекса,Red Dragon се намират заведения за бързо хранене, където може да опитате сандвичи, Shaorma, барбекю и освежаващи напитки.
Тераса "гъби"
Срещу Red Dragon Megashop се намира ресторант тераса, която предлага най-разнообразни менюта за всеки вкус: горещо, а най-доброто качество пица.
Туристическата агенция си запазва правото на промени в последователността на изпълнение на програмата по независещи от нея причини и не носи отговорност за туристи, недопуснати от съответните гранични власти.
Туроператор “Агенция Глобус турС” е застрахована по смисъла на чл. 42 от Закона за туризма в застрахователна компания Interamerican със застрахователна полица № 000619796/00 от 19.04.2012 г. Има лиценз за туроператор 05276/28.01.2005г
Важно! Използваните снимки, изобразжения и картинки са предоставени от доставчика на настоящата промоция. От актуалната промоция може да се възползвате само чрез закупуване на ваучер от този сайт. Неизползван в срок ваучер се счита за НЕВАЛИДЕН и сумата по него не се възстановява.
Подобни оферти
-
06.10.-29.01 в Балнеохотел Аура 3*, Велинград: нощувка, закуска,обяд, вечеря, мин. басейни
Балнеохотел Аура 3*, Велинград
128.00 лв. 65.45 € -
2 или 3 нощ. СПА и релакс в Балнео и СПА хотел Минерал Ягода 4*: закуски, мин. басейни
Балнео и СПА хотел Минерал Ягода 4*, Стара Загора
210.00 лв. 107.37 € -
Екскурзия и шопинг в Чорлу и Одрин! 2 дни, 1 нощ., закуска и транспорт от Дениз Травел
Северна Турция, Чорлу
130.90 лв. 66.93 € -
До 20.12. в Къща за гости Флора, с. Паталеница! Нощувка за до 20 души, басейн, джакузи,СПА
Къща за гости Флора 2*, Пазарджик
1350.00 лв. 690.24 € -
Делнична оферта 2=3! 3 нощ. със закуски и вечери в Стримон Гардън СПА хотел 5*, Кюстендил
СПА Хотел Стримон Гардън 5*, Кюстендил
297.00 лв. 151.85 € -
Пакет Ваканция в х-л Пирин 5*, Сандански: 7 нощувки, зак. и вечеря, мин.басейн, солна стая
Парк Хотел Пирин 5*, Сандански
726.00 лв. 371.20 € -
Уикенд в Лозенград/ Къркларели! 1 нощ., закуска, транспорт, посещение на Одрин
Други, Други
129.90 лв. 66.42 € -
До 22.12. в Хотел Делта, Огняново: нощувка,закуска, минерални басейни и релакс зона
Хотел Делта 3*, Огняново
39.50 лв. 20.20 € -
Ваканция в Макси Парк Хотел и Спа 5*, Велинград! Закуски, вечери*, мин. басейни, СПА
Макси Парк Хотел и Спа 5*, Велинград
147.50 лв. 75.42 € -
01.06. - 29.12. в Комплекс Долна баня: нощувка със закуска, релакс център и мин. басейн
Хотелски комплекс Долна баня 2*, Долна баня
65.00 лв. 33.23 € -
До 23.12. в хотел Пирин 5*, Сандански: Нощувка със закуска, закрит басейн, джакузи, сауна
Парк Хотел Пирин 5*, Сандански
100.00 лв. 51.13 € -
Нощувка делник или уикенд в х-л Пирин 5*, Сандански: закуска,вечеря,мин. басейн,масаж,лукс
Парк Хотел Пирин 5*, Сандански
140.00 лв. 71.58 €
Описание:
Dragonul rosu /Червеният дракон / е търговски комплекс с площ над 5500 магазина. Стоките се в разпространяват в Румъния и съседните страни . Разнообразието от продукти е невероятно и цените са конкурентоспособни на пазара.
Red Dragon Company SA, член на Ниро Група е основана през 2003 г. и се занимава с разработване и управление на търговска площ Red Dragon.
В момента има над 5500 търговски площи на магазини, 5000 паркоместа, ресторанти, кафенета и автомивка.
Търговската площ Red Dragon е сложен процес на инвестиции и модернизация.
В настоящия момент, в областта има 8 търговски комплекса, два от които са специализирани*, както и редица кафенета, ресторанти и заведения за бързо хранене.
Условия:
- • Дата на заминаване: 23.03.2013
- • Ваучерът е валиден от 13.02 до 20.03.2013г. за сключване на договор с Глобус турс
- • За подписване на договор, моля, посетете офиса на Глобус Турс или изпратете на е-мейл: globus_tours@yahoo.com серийния и уникалния номер на ваучера
- • Срок за уведомяване при недостигнат минимален брой туристи - 3 дни преди датата на отпътуване. В този случай, всички заплатени суми ще бъдат възстановени
- • Необходими документи: лична карта или международен паспорт с минимум 6 месеца валидност към датата на отпътуване; За деца до 18 г., пътуващи без родители или с 1 родител е необходима нотариално заверена декларация от родителите. Няма паспортни, визови, медицински и здравни изисквания, свързани с пътуването.
- • Всички общи условия на Травел Дийлс ООД
УСЛОВИЯ НА ОФЕРТАТА:
- • Срещу 1 ваучер получавате шопинг тур до Китайски пазар "Червеният дракон" , Букурещ
- • Цената включва: транспорт с автобус 3* ; водач от агенцията
- • За мед. застраховка (покритие 2000 евро) се доплаща: за лица до 65 г. – 2 лв; за лица oт 75 г. до 75 г. – 3 лв; лица над 79 г. не се застраховат!
- • Офертата е за посещение на търговски комлекс "Червеният дракон" и не включва туристическа обиколка на Букурещ
Програма:
Отпътуване в 2.00 ч от София от площад „ Александър Невски“ по маршрут София – Букурещ ( около 395 км.). Посещение един от най-големите търговски центрове в Букурещ - Червеният дракон. Свободно време за шопинг на територията на комплекса. Отпътуване обратно за София в 14.30 часа. Пристигане в София на площад „ Александър Невски“ късно вечерта.
* Търговският комплекс включва 8 части:
• Red Dragon 1 се състои от четири сгради, първоначално 2 построени, плюс две разширения, построена по-късно поради голямото търсене на търговски площи.
• Red Dragon Megashop е еталон на зоната. Магазините са разположени на два етажа (приземен и 1-ви етаж) и на 2-рия етаж се намират румънски и китайски ресторанти.
• Red Dragon 3 е специализиран за обувки търговски комплекс и се състои от две сгради (3 и 3 разширение). Това е най-големият магазин за обувки в Румъния.
• Светът на децата, търговски комплекс посветен на децата - облекло, обувки, спортни стоки, играчки и канцеларски материали, е открит през март 2011 година. Това е най-големият по рода си магазин в Румъния.
• Red Dragon Red Dragon 5 и 6 са два нови павилиона, възстановени след пожар през лятото на 2010 година. Двете сгради са открит през март 2011 година.
• Red Dragon Red Dragon 7 и 8 са два павилиона, че в допълнение към обикновените стоки, които се продават в зоната, има магазини за тъкани, килими, риболов, мебели и предмети за бита.
Последният проект в зоната е построяването на универсален магазин Red Dragon. Проектът включва модерна сграда с площ от около 15 000 кв.м.на две нива, както и голям паркинг за над 500 места.В партера на универсалния магазин ще откриете, килими, завеси, спално бельо, обзавеждане, битови предмети, канцеларски материали и кожени изделия, осветителни тела, електрически и електронни продукти, както и един супермаркет, банка, обменно бюро, аптека и кафене. На горния етаж ще има магазини за жени, мъже, юноши и деца, играчки магазини, спортни стоки, и две заведения за бързо хранене и детски кът за деца.
В комплекса можете да намерите:
Ресторанти:
2-ри етаж на ресторант Red Dragon Megashop е предназначен. Ето, нашите клиенти могат да се хранят в китайски ресторанти или ресторанти с традиционна храна в Румъния.
Кафенета:
В търговски комплекси област Red Dragon има кафенета, където клиентите могат да се отпуснат за няколко минути - сандвичи, сладкиши, сладолед, кафе, вода и напитки.
Кафенета се намират в DR 1, DR 3, DR 7, DR 8, на Red Dragon Детски Megashop - те са разположени на партерния етаж в центъра на комплекса.
Заведения за бързо хранене:
Извън комплекса,Red Dragon се намират заведения за бързо хранене, където може да опитате сандвичи, Shaorma, барбекю и освежаващи напитки.
Тераса "гъби"
Срещу Red Dragon Megashop се намира ресторант тераса, която предлага най-разнообразни менюта за всеки вкус: горещо, а най-доброто качество пица.
Туристическата агенция си запазва правото на промени в последователността на изпълнение на програмата по независещи от нея причини и не носи отговорност за туристи, недопуснати от съответните гранични власти.
Туроператор “Агенция Глобус турС” е застрахована по смисъла на чл. 42 от Закона за туризма в застрахователна компания Interamerican със застрахователна полица № 000619796/00 от 19.04.2012 г. Има лиценз за туроператор 05276/28.01.2005г
Важно! Използваните снимки, изобразжения и картинки са предоставени от доставчика на настоящата промоция. От актуалната промоция може да се възползвате само чрез закупуване на ваучер от този сайт. Неизползван в срок ваучер се счита за НЕВАЛИДЕН и сумата по него не се възстановява.
ВЪПРОСИ ОТ ДРУГИ ПОТРЕБИТЕЛИ:
-
3В колко горе долу пристига автобусът в Букурещ и колко часа е престоят (обиколката на пазара)?
-
Deals.bg
Здравейте,
Автобусът пристига в Букурещ към 6- 7 часа. Работното време на пазара е до 14:00 часа. Отпътуване обратно за София в 14.30 часа.
Оставаме на разположение за допълнителни въпроси.
Поздрави,
Екипът на Дийлс.бг
-
2a ot Plovdiv niama li ekskyrzia
-
Deals.bg
Здравейте,
Няма възможност за тръгване от град Пловдив. Отпътуването е в 2.00 ч от град София от площад „ Александър Невски“ по маршрут София – Букурещ ( около 395 км.).
Ако възникнат допълнителни въпроси, свържете се с нас.
Поздрави,
Екипът на Дийлс.бг
-
1za koq data stava vupros?
-
Deals.bg
Здравейте,
Дата на заминаване е 23.03.2013. Ваучерът е валиден от 13.02 до 20.03.2013г. за сключване на договор с Глобус турс.
Ако възникнат допълнителни въпроси, свържете се с нас.
Поздрави,
Екипът на Дийлс.бг
За Глобус Турс:
- Глобус Турс
- гр. София, бул. Патриарх Евтимий 58 /партер/
- Няма фиксирано работно време...
-
4.46
- 115 ОЦЕНКИ
- 0 активни оферти
- 3391 продадени ваучери
Подобни оферти
-
06.10.-29.01 в Балнеохотел Аура 3*, Велинград: нощувка, закуска,обяд, вечеря, мин. басейни
Балнеохотел Аура 3*, Велинград
128.00 лв. 65.45 € -
2 или 3 нощ. СПА и релакс в Балнео и СПА хотел Минерал Ягода 4*: закуски, мин. басейни
Балнео и СПА хотел Минерал Ягода 4*, Стара Загора
210.00 лв. 107.37 € -
Екскурзия и шопинг в Чорлу и Одрин! 2 дни, 1 нощ., закуска и транспорт от Дениз Травел
Северна Турция, Чорлу
130.90 лв. 66.93 € -
До 20.12. в Къща за гости Флора, с. Паталеница! Нощувка за до 20 души, басейн, джакузи,СПА
Къща за гости Флора 2*, Пазарджик
1350.00 лв. 690.24 € -
Делнична оферта 2=3! 3 нощ. със закуски и вечери в Стримон Гардън СПА хотел 5*, Кюстендил
СПА Хотел Стримон Гардън 5*, Кюстендил
297.00 лв. 151.85 € -
Пакет Ваканция в х-л Пирин 5*, Сандански: 7 нощувки, зак. и вечеря, мин.басейн, солна стая
Парк Хотел Пирин 5*, Сандански
726.00 лв. 371.20 € -
Уикенд в Лозенград/ Къркларели! 1 нощ., закуска, транспорт, посещение на Одрин
Други, Други
129.90 лв. 66.42 € -
До 22.12. в Хотел Делта, Огняново: нощувка,закуска, минерални басейни и релакс зона
Хотел Делта 3*, Огняново
39.50 лв. 20.20 € -
Ваканция в Макси Парк Хотел и Спа 5*, Велинград! Закуски, вечери*, мин. басейни, СПА
Макси Парк Хотел и Спа 5*, Велинград
147.50 лв. 75.42 € -
01.06. - 29.12. в Комплекс Долна баня: нощувка със закуска, релакс център и мин. басейн
Хотелски комплекс Долна баня 2*, Долна баня
65.00 лв. 33.23 € -
До 23.12. в хотел Пирин 5*, Сандански: Нощувка със закуска, закрит басейн, джакузи, сауна
Парк Хотел Пирин 5*, Сандански
100.00 лв. 51.13 € -
Нощувка делник или уикенд в х-л Пирин 5*, Сандански: закуска,вечеря,мин. басейн,масаж,лукс
Парк Хотел Пирин 5*, Сандански
140.00 лв. 71.58 €