лв.

Porto Carras Meliton Thalasso & Spa Hotel, Неос Мармарас

Нощувка на база Закуска и вечеря,All inclusive в Porto Carras Meliton Thalasso & Spa Hotel 5*, Неос Мармарас, Халкидики