лв.

Porto Carras Meliton Thalasso & Spa Hotel, Неос Мармарас

3+ нощувки на човек на база Закуска и вечеря, All inclusive в Porto Carras Meliton Thalasso & Spa Hotel 5*, Неос Мармарас, Халкидики