Септемврийски празници в Akti Ouranopoli 4*, Уранополис, Халкидки - 3 нощувки със закуски и вечери, транспорт и екскурзовод!

Топ цена 289.00 лв.

За Вени Травел:

  • Вени Травел
  • Русе 7000, ул. “Симеон Велики” 6, партер
  • Работно време Пн - Пт: от 09:00 - 18:00 часа