Активни оферти на Онекс Тур ЕООД (1/)

Великден в Анталия на супер цена! 5 нощувки на база All Inclusive в Gardenia Beach 4*, двупосочен билет за директен чартърен полет, летищни такси и трансфери

Топ цена 440.00 лв.

За Онекс Тур ЕООД:

Подобни оферти